Büroo uudised

17
03 / 17

Baltikumi konkurentsi ja ärisaladuse konverents 30. märtsil Swissôtelis

Advokaadibüroo VARUL korraldab 30. märtsil Swissôtelis koos Läti ja Leedu partneritega konkurentsi ja ärisaladuse konverentsi „Competition and trade secrets in the Baltics – the insiders’ perspective“.

23
02 / 17

Vandeadvokaat Katri Paas-Mohando valiti kolmekümne silmapaistvaima kolmekümnendates konkurentsiõiguse eksperdi hulka

Advokaadibüroo VARUL vandeadvokaat Katri Paas-Mohando valiti naisprofessionaalide portaalis W@ kolmekümne silmapaistvaima kolmekümnendates eluaastates konkurentsiõiguse eksperdi hulka.

21
02 / 17

Peeter Viirsalu on INSOL Europe EIR kohtukaasuste registri rahvusvaheline korrespondent Eestis

Vandeadvokaat Peeter Viirsalust sai restruktureerimise, maksejõuetuse ja pankrotiekspertide assotsiatsiooni INSOL Europe EIR (Euroopa Maksejõuetuse Määruse) kohtukaasuste registri rahvusvaheline korrespondent Eestis.

25
11 / 16

“Warranty & Indemnity Insurance” seminar koostöös ESTVCA-ga

Partnerid Kadri Kallas ja Sander Kärson esinevad 28. novembril Nordic Hotel Forumis seminaril “Warranty & Indemnity Insurance”, mis toimub koostöös Eesti Era- ja Riskikapitali Assotsiatsiooniga (ESTVCA).

23
11 / 16

Büroo advokaadid osalesid Paul Varuli eestvedamisel võlaõigusseaduse üldosa kommenteeritud väljaande koostamisel

Advokaadibüroo VARUL partnerid Martin Tamme ja Sander Kärson osalesid Paul Varuli eestvedamisel võlaõigusseaduse üldosa (§-d 1-207) kommenteeritud väljaande koostamisel. Võlaõigus on kõige mahukam ja üks olulisemaid tsiviilseadustiku osasid, mille teaduslike kommentaaride kaudu on võimalik olulisel määral õiguspraktikat mõjutada ja kujundada.

22
11 / 16

Leonid Tolstov esineb majandusjulgeoleku konverentsil

Advokaadibüroo VARUL partner ja vandeadvokaat Leonid Tolstov esineb 30. novembril Swissôtelis Majandusjulgeoleku konverentsil. Leonid Tolstov osaleb VI paneeli avatud arutelus „Eesti inimese ja ettevõtja ootused majandusele ja julgeolekule”. 

/3